چهارشنبه, 12 شهریور 1393 00:00

ابزار اکسلی کیدُنگ

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(1 رای)
این ابزار در سال 77 ( 15 سال پیش ) تولید گردید که به صورت جسته و گریخته به دوستانی که تمایل به استفاده از آن را داشتند ، تحویل داده شد و توسط آنها مورد استفاده قرار گرفت .
استقبال بسیار زیاد این دوستان از این نرم افزار بسیار ساده که حتی یک خط کد نویسی هم در آن بکار نرفته است شرکت را بر آن داشت تا این ابزار را در قسمت هدایای رایگان اکسلی ارائه نماید .
ابزار برای چه کسانی است ؟:
این نرم افزار دقیقا برای افرادی است ( تا حداکثر 8 نفر در حال حاضر ) که منبع درآمد آنها جدا از هم بوده ولی مخارج بر عهده همگی آنهاست .
بهترین مثال برای این افراد ، دانشجویان ، سربازان ، کارمندان همخانه می باشد . همخچنین چند دوست ، همکار یا فامیل که با هم به یک سفر طولانی رفته و چند نفری مخارج سفر را به عهده گرفته اند نیز کسانی هستند که استفاده از این ابزار برای آنها بسیار مفید خواهد بود .
با استفاده از این نرم افزار دیگر لازم نیست که هر کسی به محض پرداخت کوچکترین هزینه ، دُنگ دیگران را محاسبه و از آنها بازپس گیرد . بلکه کافی است هر کس هر هزینه ای که برای افراد دیگر پرداخت نمود در برگه « ورود اطلاعات » این فایل نوشته و ذخیره نماید .
پس از پایان یک دوره زمانی که مدت آن هیچ اهمیتی ندارد ، افراد می توانند با مراجعه به برگه « گرفتن جواب» میزان مبلغی که هر فرد باید بپردازد یا دریافت کند را در انتهای صفحه مشاهده نمایند .
البته انجام این کار در هر لحظه نیز امکان پذیر است لیکن نکته ای که باید به آن توجه داشت است که مجموع مبالغی که کلیه افراد باید دریافت یا پرداخت کنند بایستی صفر باشد . در صورتی که یک مقدار صفر نباشد یک خطا در ورود اطلاعات صورت گرفته است که برنامه سعی کرده ردیف خطا را شناسایی کند .
برای شروع کار بایستی اطلاعات تست که در برنامه نوشته شده را حذف نموده و اسامی جدید را جایگزین اسامی فعلی نمود و ثبت مخارج را شروع نمود .
با یکبار استفاده از این برنامه در صورتی که برایتان کاربرد داشته باشد طوری به آن عادت خواهید نمود که دیگر از هیچ ابزار دیگری برای اینکار استفاده نخواهید کرد .
 
خواندن 3787 بار آخرین بار تغییر یافته پنج شنبه, 13 شهریور 1393 17:43

6 نظرات

 • لینک نظر سیدمهدیموسوی سه شنبه, 28 خرداد 1392 18:10 ارسال شده توسط سیدمهدیموسوی

  سلام
  خیلی متشکر از اطلاع رسانی شما توسط پیامک

  موفق باشید
  موسوی

 • لینک نظر مدیر سایت چهارشنبه, 29 خرداد 1392 20:26 ارسال شده توسط مدیر سایت

  با سلام
  هدف از ارائه این برنامه صرفا نمایش قدرت اکسل حتی بدون امکانات ویژه و کد نویسی آن است و بیشتر روش انجام کار مطرح می باشد .

 • لینک نظر bijanyazdi یکشنبه, 01 دی 1392 16:46 ارسال شده توسط bijanyazdi

  سلام و با تشکر از سایت بسیار خوبتان من از علامندان کار با اکسل و اکسس هستم ولی تا کنون اونطور که دلم میخواهد اونا رو درست یاد نگرفتم بهترین روش را معرفی کنید .ممنون

 • لینک نظر امین پنج شنبه, 13 شهریور 1393 07:20 ارسال شده توسط امین

  سلام
  لطفا پسوورد پروتکتشم لطف ذکنید

 • لینک نظر مدیر سایت پنج شنبه, 13 شهریور 1393 17:42 ارسال شده توسط مدیر سایت

  سلام
  فایل مجددا آپلود شد . لطفا فایل جدید را دانلود کنید . در این فایل پسورد شیتهای پروتکت شده mantis.ir می باشد .

 • لینک نظر مدیر سایت جمعه, 10 بهمن 1393 08:17 ارسال شده توسط مدیر سایت

  سلام
  کلمه عبور شیت پروتکت شده mantis.ir می باشد .
  یا حق

ارسال نظر

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.