افزونه ها و ابزار های اکسس

مرتب شده بر اساس: orderby نمایش:
نظرات (0)
فیلد های پیوست یا همان Attachment Fields که از نسخه 2007 به اکسس اضافه شد مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد . خانه اکسس ایران اقدام به تولید این ابزار ارزشمند نمود که می توان با استفاده از آن عملیات استخراج فایلها و ایجاد فیلد هایپرلینک را به صورت اتوماتیک برای کلیه رکورد ها با فشردن یک دکمه انجام داد و پایگاه داده را از خطر خرابی نجات داد . با خرید این محصول یک فایل اکسس قابل import در قالب accdb به صورت کد باز دریافت نموده که می توانید بدون محدودیت در تمامی پروژه های اکسس خود ، از 2007 به بعد ، 32 بیتی و 64 بیتی ،استفاده کنید .
سازنده: شرکت مانتیس
19,000 تومان
زمان تحویل: دانلود به محض پرداخت
نظرات (0)
نوع فیلدهای اضافه شده در فرمت accdb معمولا به دلیل اینکه قواعد نرمالسازی قدیمی را در پایگاه داده زیرپا گذاشته کار را برای روش های قدیمی کار با داده ها نیز مشکل نموده اند . یکی ازاین مشکلات به هنگام استفاده از پرسشappendیاهمان append Query درجداولی است که دارای فیلد هایی ازنوع MultiValueمی باشند . عملا استفاده از این نوع فیلدها در این پرسش ها ممنوع بوده و غیر ممکن میباشند . لذا خانه اکسس ایران به جهت رفاه حال کاربران اکسس اقدام به تولید یک ابزار ارزشمند نموده است . با خرید این محصول یک فایل اکسس قابل import در قالب accdb به صورت کد باز دریافت نموده که می توانید بدون محدودیت در تمامی پروژه های اکسس خود ، از 2007 به بعد ، 32 بیتی و 64 بیتی ،استفاده کنید .
سازنده: شرکت مانتیس
19,000 تومان
زمان تحویل: دانلود به محض پرداخت
نظرات (19)
با خرید این بسته شما می توانید در برنامه های اکسس خود به ارسال پیامک های تکی و گروهی از طریق اینترنت پرداخته و محتویات این بسته را که به صورت یک فایل اکسس قابل import در قالب accdb طراحی شده ، در تمامی پروژه های اکسس خود ، اعم از 2007 ، 2010 ، 2013 ، .2016 ، 32 بیتی و 64 بیتی ، به صورت نا محدود استفاده کنید...
سازنده: شرکت مانتیس
49,000 تومان
زمان تحویل: دانلود به محض پرداخت
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.