به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

دوشنبه, 30 ارديبهشت 1392 00:00

طراحی میان برنامه برای مشتری

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود و با توجه به برنامه های جاری در آن سازمان یا مرکز  ، نیازمندیهای خاصی دارند که در هیچیک از برنامه های موجود دیده نشده و این در حالی است که این نیازمندی ها با اطلاعات سیستم های موجود در ارتباط می باشند .

شرکت مانتیس برای رفع این مشکلات بهترین و قدرتمند ترین ابزار برای ساخت میان برنامه را که نرم افزار اکسس می باشد انتخاب نموده و مشکلات سازمان یا مرکز را در این زمینه به طور کامل حل می کند .

نحوه انجام کار :

1-      مشتری در خواست خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و با موضوع «میان برنامه» به شرکت ارسال می نماید .

2-      کارشناسان شرکت با مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نموده و پس از  بررسی های اولیه قرار ملاقات حضوری جهت عقد قرارداد مشاوره هماهنگ می گردد .

خواندن 2709 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 31 ارديبهشت 1392 21:13

ارسال نظر

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.