به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

مشاوره و آموزش تلفنی اکسس برای اولین بار در ایران

سه شنبه, 31 ارديبهشت 1392 00:00

ایجاد تغییر در فایلهای کد شده Mde و Accde

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

 یکی از روش های برقراری امنیت در فرم ها و گزارش های فایلهای اکسس تبدیل آنها به فرمت های Mde  و Accde  می باشد . که با این روش علاوه بر کدها امکان تغییرات در طراحی فرم و گزارشات هم محدود می گردد.

 در این سرویس مشتری می تواند برای فایل هایی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند تقاضای فعال سازی انجام تغييرات در طراحي فرم ها و گزارشات را ( بدون تغییر در کدهای  VBA  ) نماید

1-      برنامه هایی که تولید کننده آنها خود مشتری است .

( در این گونه موارد فرض بر این است که مشتری سهواً اقدام به بستن کلید شیفت نموده است )

2-      برنامه هایی که شامل کپی رایت نمی باشند .

( لذا از کليه برنامه نويسان محترم تقاضا می گردد تا براي برنامه هاي خود کپي رايت را حتي در حد يک فرم ساده طراحي و اجرا نمایند )

3-      برنامه هایی که دوره پشتیبانی آن برنامه توسط برنامه نویس به اتمام رسیده یا برنامه نویس برنامه خود را پشتیبانی نمی کند .

( لذا از کلیه برنامه نویسان محترم تقاضا می گردد که تا در برنامه های خود فرم "تماس با ما" جهت بررسی صحت و سقم عدم پشتیبانی توسط شرکت مانتیس طراحی و اجرا نمایند )

نحوه انجام سرویس:

1-      مشتري فايل mde  یا Accde  خود را در قالب یک فایل RAR به ایمیل خدمات شرکت  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید" style="font-family: Tahoma, sans-serif; font-size: 13px;">این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    ارسال می کند .

2-      شرکت فايل مربوطه را تبدیل به فایلی غیر قابل اجرا با قابلیت انجام تغییر در نمای طراحی نموده و به همراه هزینه انجام کار به مشتری ارسال می دارد.

3-      مشتری در صورت تایید تغییرات ظاهری مورد نظر خود را روی فایل اعمال نموده و پس از واریز وجه به یکی از روشهای موجود کد پیگیری وجه واریزی را به همراه نرم افزار تغییر یافته به سلیقه خود را به شرکت ارسال می دارد.

4-      شرکت فایل تغییر یافته را قابل اجرا نموده و برای مشتری ارسال می دارد.

خواندن 3601 بار آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 30 ارديبهشت 1392 22:30

ارسال نظر

انجمن تلگرام خانه اکسس ایران

کانال تلگرام خانه اکسس ایران

کدام را میپسندید؟

مایکروسافت اکسس 64 بیت - 66.7%
مایکروسافت اکسس 32 بیت - 16.7%
مایکروسافت اکسس 2007 - 16.7%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 مارس 2017 - 00:00

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.