به تمامی کاربران دارای هر نوع مدال پنل رایگان پیامک اهداء می گردد . لذا کاربران دارای مدال می توانند با کد تخفیف medals ، به صورت رایگان ثبت نام نمایند .

سه شنبه, 19 آذر 1392 00:00

هشدار مایکروسافت به کاربران آفیس

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)
مایکروسافت به همه کاربران نسبت به سوءاستفاده هکرها از یک آسیب‌پذیری بحرانی و اصلاح‌نشده در همه نسخه‌های آفیس هشدار داد.
 
به گزارش پاندا آنتی ویروس، طبق اعلام شرکت مایکروسافت، آسیب‌پذیری موجود روی مایکروسافت آفیس می‌تواند سبب شود تا نفوذگران به‌راحتی از طریق ارسال یک پیام ایمیلی و یا نمایش فایلی از عکس‌های ناقص بر وب‌سایت‌های مخرب راه خود را به سیستم قربانی باز‌کرده و از این آسیب‌پذیری بحرانی سوءاستفاده کنند.به گفته متخصصان شرکت مایکروسافت این حملات هدفدار بیشتر در خاورمیانه و آسیای جنوبی دیده شده‌است. البته در ابتدا شرکت مایکروسافت تنها ویندوز ویستا و ویندوز سرور ۲۰۰۸ را آسیب‌پذیر خوانده بود اما با تحقیقات بعدی محققان امنیتی معلوم‌شد ویندوز XP و ویندوز ۷ هم در معرض خطر این آسیب‌پذیری بحرانی هستند. اگرچه مایکروسافت تحقیقات خود را درخصوص این آسیب‌پذیری آغاز کرده است اما هنوز نتایج قابل استنادی در این مورد منتشر نکرده‌است. مایکروسافت فعلا تنها به ذکر این نکته بسنده کرده‌است که مایکروسافت آفیس ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷ روی تمام سیستم عامل‌های ویندوز و آفیس ۲۰۱۰ روی ویندوز اکس پی و سرور ۲۰۰۸ کاملا آسیب‌پذیر هستند و تنها آفیس ۲۰۱۳ به‌عنوان جدیدترین نسخه شرکت مایکروسافت در برنامه آفیس از این آسیب‌پذیری مصون است.  
 
شرکت مایکروسافت برخلاف همیشه جدول زمانی خاصی برای حل این مشکل ارایه نکرده است و پیش‌بینی می‌کند در اصلاحیه روز سه‌شنبه هم قرار نگیرد.
خواندن 2162 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 19 آذر 1392 00:00

ارسال نظر

حمایت مالی

حمایت مالی از زحمات مدیران انجمن

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.