شنبه, 16 مرداد 1395 00:00

پیامک واژه دوستدار طبیعت

نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

پیامک واژه ؛ دوست شهر ، طبیعت و شهروند :

 پیامک ‌واژه؛ دوست شهر

تبلیغات برچسبی متاسفانه یکی از معضلاتی است که همواره مورد شکایت شهروندان بوده و چهره دیوارها و خانه ها را مخدوش ساخته است. تمام تلاش چنین تبلیغاتی، ماندن در ذهن شهروندان می باشد، پیامک واژه به راحتی و به بهترین نحو چنین مسوولیتی را به عهده گرفته وخاطر شهروندان را از بخش عمده اینگونه تبلیغات که چهره شهر را مخدوش می کند، رها می سازد.

 پیامک ‌واژه؛ دوست طبیعت

پیامک واژه باعث کاهش بخشی از تبلیغات تراکتی نیز می گردد. با این اثر بخشی، هم چهره شهر زیباتر خواهد بود و هم بعلت مصرف کمتر کاغذ و قطع شدن کمتر درخت، رسالت خود را به عنوان دوست طبیعت به خوبی ایفا می نماید.

پیامک‌ واژه؛ دوست شهروند

در آینده ای نزدیک که پیامک واژه در کشور فراگیر گردد و اکثر  شرکتهای بزرگ و کوچک  به آن روی بیاورند، بزرگترین برنده این رخداد که به نوعی می توان گفت «انقلاب بازاریابی و تبلیغات» در ایران خواهد بود، شهروندان هستند.  شهروندانی که برای اولین نیازهای خود در مورد غذا، تاکسی، املاک، پیک و … دیگر نیازی نیست جهت بدست آوردن شماره تلفن شرکتهای ارائه دهنده این خدمات از طریق زنگ به 118، جستجو در کتاب اول،  گشتن به دنبال دفترچه تلفن و کارتهای ویزیتی که درست در بزنگاهی که نیاز داریم گم شده اند، زمان زیادی را صرف کنند، فقط کافی است گوشی تلفن را برداشته و با پیامک واژه ارائه دهنده آن خدمت تماس بگیرند. در آن سوی تلفن، کسی جواب خواهد داد که بی صبرانه منتظر تماس آنهاست و آماده برای ارائه آن خدمت.  و در آنزمان هر دو، از چنین دسترسی سریعی به یکدیگر لذت خواهند برد.

 

خواندن 1166 بار آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 17 مرداد 1395 21:32
مدیر سایت

وب سایت: mantis.ir

ارسال نظر

انجمن تلگرام خانه اکسس ایران

کانال تلگرام خانه اکسس ایران

کدام را میپسندید؟

مایکروسافت اکسس 64 بیت - 66.7%
مایکروسافت اکسس 32 بیت - 16.7%
مایکروسافت اکسس 2007 - 16.7%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 مارس 2017 - 00:00

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه آخرین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید.
از عضویت شما در خبرنامه متشکریم.